Yükleniyor..

muratpaşa halı yıkama

Antalya Muratpaşa halı yıkama hizmetlerinin en kaliteli olanını almak istiyorsanız Nokta Halı Yıkama ile tanışın! Muratpaşa ilçesi ile beraber Antalya’nın daha başka bölgelerinde de aktif hizmet sunan firmamız, her türlü halı, kilim, yolluk ve benzerini yüksek kalite standartlarında temizler. Modern halı yıkama ekipmanları sayesinde maksimum temizliğin sağlandığı faaliyetlerimiz, tüm Antalya genelinde büyük bir tanınırlığa sahip olmuştur. Şehrin farklı pek çok bölgesinden alınan hizmet talepleri ise kalitemizin başlıca göstergesidir.

Antalya Kepez Halı Yıkama Şirketi

Antalya’nın en önde gelen firmalar arasındaki Nokta Halı Yıkama, alabilecek olduğunuz en kaliteli hizmeti sunmak için daima kendi kendini geliştiren bir firmadır. Temizlik sanayisinde meydana gelen her teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli yenilenen firma; sadece Antalya ve çevresinde değil tüm Türkiye genelinde tanınabilmiş durumdadır. Antalya halı yıkama firmaları arasında Nokta’ın sahip olduğu yeri anlamak ve hizmet kalitesini kolaylıkla fark edebilmek için siz de müşterilerimiz arasına katılın!

Çocuk odası, yatak odası, antre, koridor ve benzeri tüm odalarınızda kullanılmış olan halılar, en kısa sürede temizlenebilir. Daha başka firmaların güvenilir olmayan temizlik hizmetlerini almanız, parasal açıdan sizi zorlayabileceği gibi zaman tasarrufu yapabilmenize de engel olur. Bu sebepten dolayı, Antalya Kepez halı yıkama şirketi konusunda tercihini kesinlikle Nokta firması lehine kullanmalıdır.

Antalya Halı Yıkama Firmaları ile Nokta Halı Yıkama Arasındaki Farklar

Muratpaşa halı yıkama firmaları son derece fazla miktardadır. Ayrıca diğer önemli hizmet alanımız olan Kepez’de de çok fazla firma mevcuttur. Bunların çok sayıda olması, halı yıkatmak isteyen müşterilerin de aynı oranda dikkatli olmalarını gerektirir. Nokta Halı Yıkama firmasını tercih etmenin bazı sebeplerinden söz etmek, doğru karar verebilmeniz açısından size yardımcı olabilir. Firma olarak daha başka firmalardan farklı oluşumuzun önemli sebepleri şunlardır:

  • Yıkama işlemlerinde halılara asla el değmez. Yıkama departmanında görev alan tüm çalışanlarımız tamamen hijyenik üniformalar kullanır. Böylece temizlenen halılar herhangi bir yabancı madde ile temas etmemiş olur.
  • Daha başka firmalar, halı yıkama işlemi sırasında kullanılması gerekli olan miktarda deterjan kullanmayabilir. Bu durum, maliyeti azaltıp haksız kazanç elde etmek isteyen art niyetli firmaların yaygın olarak yaptığı bir hatadır. Fakat Antalya halı yıkama firmaları arasında çok önemli bir yere sahip olan Nokta Halı Yıkama, elde etmiş olduğu tanınırlığı kaliteli deterjanlar kullanıyor olması sayesinde kazanmıştır.

Kir ve toz sökme özellikleri maksimum olan kimyasal formüller ile üretilen özel deterjanlarımız, temizlenmesini istediğiniz her türlü halıyı dezenfekte etmek için yeterlidir.

  • Nokta Halı Yıkama, halılar ya da kilimler üzerine gereksiz ölçüde parfüm sıkmaz. Halıları yeteri kadar temizleyemedikleri için parfüm ile koku vermeye çalışan firmalardan hizmet almanız sizin için sakıncalıdır. Bu sebeple, firmamızın temizlik kalitesini tavsiye etmeniz önerilir.
  • Firmamızın pek çok donanımı mevcuttur. Söz konusu ekipmanlarımız, birbirinden farklı ürünlerin temizliğini sağlayabilmek için özel olarak temin edilmiştir. Yani her halı için aynı metodu ve aynı ekipmanları kullanmamamız, sizlere maksimum düzeyde hizmet sunabileceğimiz anlamına gelir.
  • Antalya Muratpaşa halı yıkama konusunda firmamıza büyük bir güven duyar. Tüm şehirde hizmet veriyor olmamıza rağmen, özellikle Kepez ve Muratpaşa bölgelerinde tanınırlığımız çok yüksektir.

Bu ilçelergenelinde pek çok devamlı müşterimiz yer aldığı için Nokta Halı Yıkama’nın ününü mutlaka sizler de duymuşsunuzdur. Eğer Antalya’da ikamet ediyor olmanıza rağmen firmamıza dair hiçbir şey duymamışsanız, daha fazla geç kalmayıp hemen bize ulaşın; tüm halılarınız en üst standartlarda temizlensin!

Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama hizmetleri kolay gibi görünen fakat pek çok sayıda meslek sırrına sahip olan bir iştir. Halı yıkayabilmek ile halıyı en doğru metotlar kullanarak yıkayabilmek, tamamen birbirinden farklı şeylerdir. Temizlik sektörünün başlıca faaliyetleri arasındaki bu hizmetlerin doğru firmalardan alınmaması halinde halılarınız zarar görür. Eğer Nokta Halı Yıkama firmasını tercih etmezseniz, acemi firmalara denk gelmeniz durumunda yaşayabilecek olduklarınızdan bazıları şunlardır:

  • Kalitesiz firmaların yanlış ekipmanlar kullanması sebebiyle halınızın tüy dokusu zarar görür. Muratpaşa halı yıkama firmaları arasında seçim yaparken donanım yeterliliklerine mutlaka dikkat etmeniz şarttır.
  • Hangi durumlarda hangi temizlik maddelerinin kullanılacağını bilemedikleri için hep aynı kimyasalları kullanan firmalar, halı dikişlerinizin gevşemesine ve ürünlerin çabuk yıpranmasına yol açar.
  • Doğru ya da yanlış bir şekilde halıları temizledikten sonra kurulama işlemi yapılırken yanlış metotlar uygulanması halinde sağlığınız tehlikeye girer. Örneğin demir askılıklar üzerine yerleştirilip dükkan önünde kurulanan halılar, size ulaşacakları zamana kadar ilk hallerinden daha fazla kirlenir. Yani Nokta Halı Yıkama’yı tercih etmemeniz halinde, kirli olarak verdiğiniz halıları daha kirli halde teslim almanız mümkündür.
  • Antalya Muratpaşahalı yıkama şirketleri, ne yazık ki tümüyle modern yıkama metotları uygulamaz. Pek çok şirkette manuel yıkama metodunun yaygın olduğu görülür. İşçilerin el emeği ile yıkanan halılar ne derecede temiz olursa olsun; bizim üst düzey teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile temizlenmiş halılar daima daha hijyenik olacaktır.

Nokta Halı Yıkama Firmasına Nasıl Ulaşılır?

En kaliteli halı yıkama hizmetlerini, başka yerde bulamayacağınız kadar uygun fiyatlara alabilmek için Nokta Halı Yıkama’yı tercih edebilirsiniz. Bu doğru kararı vermiş olmanız, Antalya Muratpaşa halı yıkama hizmetlerinin en iyisini alacağınızı garantiler. Firmamıza ulaşabilmek ise her zaman için çok kolaydır. Yapılması gereken tek şey, internet sitemiz üzerinden yayınladığımız iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmektir.

Bununla beraber, hizmet sırasında da firmamız ile irtibat kurarak halılarınızın durumu hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür. En hijyenik yıkama işlemlerinin en kısa sürede tamamlanmasını ve halılarınızın çabucak teslim edilmesini istiyorsanız bizi hemen arayın!

Nokta muratpaşa halı yıkama hizmeti

Antalya Muratpaşa halı yıkama Hizmetleri ile daima hizmet vermeye devam edeceyiz. Unutmayinki gün geçtikçe yenilenmeye ve sizlere daha iyi daha kaliteli hizmet sunmaya çaba gösterip sizi memnun etmeye devam edeceğiz.
Yenilenen fabrikamızın bütün teknolojik imkanları sizin halılarınızın temiz ve sağlıklı hijyenik sonuçlara ulaşması için çaba gösteriyoruz.
Lütfen günümüzde bir çok merdiven altı firmalar bulunmakta bunlara itimat etmeyiniz dikkate alınız ki siz değerli müşterilerimize zarar gelmesin lütfen halılarınızı nereye hangi firmaya verdiğinize dikkat ediniz lütfen halılarınızı verirken fişinizi isteyiniz kapınıza halınızı almaya gelen firma yetkililerine sormamız gereken bütün her şeyi sorun fabrika ortamında ne ile halıları yıkadıklarını lütfen gelen personelden kafanıza takılan tüm soruları sorunuz.Sizlere daima hizmet vermeye devam edeceğiz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir