Yükleniyor..

Halı yıkama

Temizlik denildiği zaman halı yıkama ilk akla gelen konudur. Apartman hayatında halıları yıkamanın ne kadar zor olduğunu ev hanımları bilir. Bu nedenle profesyonel, ekonomik ve pratik yıkama seçenekleri tercih edilir. Günümüz fabrikasyon kategorisinde değerlendirilen özel yöntemler ilk aşamada tercih edilmektedir. Halıların seri bir şekilde yıkanabilmesi adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz 7/24 çözüm üretmektedir. Ayrıca yılın her gününde aynı performansla hareket ediyoruz.

Yıkanacak halıların yerinde ziyaret edilmesi ile başlayan servis hizmetinde ekipler halıların yüz ölçümünü hesap etmektedir. Ayrıca temizlik oranı ve diğer halı ile ilgili konular da bu ekip tarafından analiz edilmektedir. Yapılan analiz işlemi sonrasında müşteri fiyat konusunu kabul ettikten sonra teslimat tarihi belirlenmektedir.

Halıların Fabrikaya Taşınması

Bu işlemde diğer işlemler gibi güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Halı yıkama ekibi seri bir şekilde halıları rulo haline getirerek araca yüklemektedir. Yükleme işlemlerinde karışıklık çıkmaması için bütün halılara etiket yapıştırılmaktadır. Etikette halı sahibi ve halının metrekaresi yazılıdır.

Pratik servis hizmetiyle halılar kısa süre zarfında fabrikaya taşınmaktadır. Burada sınıflara ayırma ve kullanılacak temizlik maddesinin belirlenmesi işlemi gerçekleşmektedir. Temizlik işleminin kısa sürede gerçekleşmesi için özel üretilen makinelere halılar atılmaktadır ve makine kısa sürede yıkamaktadır. Leke çıkarmak için de özel yöntemler kullanılmaktadır.

Yıkama işlemi sonrası makine halıyı kurutma bölümüne göndermektedir. Burada gerçekleştirilen kurutma işlemi sonrasında otomatik poşetleme işlemi gerçekleşmektedir. Kısa sürede halılar teslim edilecek duruma getirilmektedir.

Kurutma işlemi ile birlikte halılardaki zararlı mikroogranizmalar, virüsler ve mikroplar tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Halı Temizleme servis araçlarına halıların seri bir şekilde yüklenmesinin ardından en kısa sürede halılar adrese ulaştırılmaktadır. Adrese ulaştırma işleminde elemanlar belli bir güzergahı takip etmektedir. Teslimat esnasında ücret tahsil etme işlemi gerçekleşmektedir.

Halı yıkamada kullanılan deterjanlar

Günümüz teknolojisinde kullanılan ağır kimyasalları unutun,bizler sizin için naturel halı yıkama şampuanı ve ilaçları ile halılarınızı hijyene kavuşturmak için her gün kendimizi dahada geliştirmeye gayret ediyoruz…
Muhteşem şaşırtıcı sonuçlar halılarınızın yıkandıktan sonra asıl canlı renklerinin ortaya çıktığını fark edeceksiniz,
Makinelerde yıkanan halılarınızın neredeyse el değmeden yıkanan halılarınızı gönül rahatlığıyla sermeye hazır olun….

Halı Yıkama Hizmeti

Nokta Antalya halı yıkama hizmetleri olarak size daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz temiz halılar ve sağlıklı bir yaşam için bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz

Temizlik hayatımızın bir parçasıdır ve her zaman için halı yıkama profesonellik gerektirir. Seri bir şekilde gerçekleştirilen halı yıkama hizmeti de bu kategorinin ilk önemli adımıdır. Halı yıkama işlemi için ilk aşamada randevu alınmalıdır. Müşteri hizmetleri halıyı teslim almak için müşteri ile iletişime geçer ve en uygun zamanda eve gelir. Eve gelen personel halıların yapısını,genişliğini ve metrekaresini inceler. Bu inceleme sonunda bir fiyat çıkarılır.

Temizliğin inancımızın temeli olduğunu düşündüğümüzde bu hizmetin değeri daha iyi anlaşılmaktadır. Profesyonel servis ekibi, zamanında teslimat, mükemmel temizlik ve ücretsiz teslimat gibi konular önemlidir. Randevu alınırken verilen bilgilerin doğruluğu hizmet kalitesi açısından önemlidir. Müşteri bilgileri, cihaz bilgileri ve kimlik bilgileri doğru olarak verilmelidir.

Servis Hizmetinin Detayları

Ücretsiz servis aracı ile yapılan halı yıkama hizmetinde güncel araç seçenekleri ve kaliteli hizmet programı önemlidir. Yeni nesil hizmet yöntemlerinin geçerli olduğu günümüz şartlarında firmamız ücretsiz araçla halıyı evden almaktadır. Halıların ölçüsü, özellikleri ve kirlilik özelliği ekipler tarafından test edildikten sonra araca taşınmaktadır. Araca taşıma işleminin ardından listeye eklenmektedir ve liste ile aynı anda halıya da etiket yapıştırılmaktadır.

Halı fabrikasına gelen halılar sınıflara ayrıldıktan sonra yıkanmaktadır. Halı temizleme işlemlerinde öncelikli konu halının genel özelliğidir. Kullanılan özel makine sabunları uzman ekip tarafından seçilmektedir. Otomatik yıkama, kurutma ve paketleme işleminin ardından müşteriye telefon açılmaktadır. Müşteri ile iletişime geçen servis ekiplerimiz teslimat saatini belirlemektedir. Halılar eve teslim edilir ve ücret tahsil edilir.

Profesyonel halı yıkama

nokta-halı-yıkama-antalya
nokta halı yıkama antalya

fabrika ortamında profesyonel bir halı yıkama işlemiyle halılarınızın tamamen temizlenmesini sağlıyoruz

kurutma işlemleri kapalı alanda yapılmaktadır, halılarınız tamamen kurutuldukdan sonra paketleme işlemiyle dış etkenlerden korunmasını sağlıyoruz

servisimizle halılarınızı tertemiz ve garantili olarak adresinize teslim ediyoruz

m2 başına uygun yıkama fiyatlarıyla hizmet veriyoruz

her marka ve türdeki halılarınızı aynı kalite ve temizlikde yıkıyoruz

Antalya’da halı yıkama talepleriniz için bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Nokta halı yıkama ve temizleme şirketimiz Antalya’da birçok bölgeye hizmet sağlamaktadır. detaylı bilgiler bize ulaşabilirsiniz.

“Halı yıkama” için bir cevap

  1. güzelmiş abi halı yıkama konusunda uzman bir firma halı temizleme olarak iletişime geçtiğimiz de gerekli tüm detaylara ulaşarak gönül rahatlığıyla halı mızı verdik ve halılarımız yıkandıktan sonra gelen sonucu buraya bildirmek istedik aynı zamanda koltuk temizleme hizmeti de alacağız onun sonucunu da koltuk yıkama hizmetimizi aldıktan sonra buraya bildireceğiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir