Yükleniyor..

yorgan yıkama

Antalya yorgan yıkama hizmetimizle Yün, Elyaf, Pamuk Kaz tüyü her türlü yorgan ve battaniyeleriniz tek tek makineye atılıp yıkanmaktadır, Açık havada kurutulup sizlere teslim edilir.

Mis kokulu yorganlarınız için içiniz rahat olsun bizler daima sizin hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Yorgan yıkama hizmeti mi almak istiyorsunuz ve almak istediğiniz yorgan yıkama hizmetini güvenilir ve işini tecrübeli ve günümüzde ve tüm Dünyada CORONA salgını nedeniyle hijyen kurallarına tam uygun olarak hizmet veren bir yorgan yıkama firmasından mı almak istiyorsunuz. Tam da burada devreye giren firmamız halı ve koltuk olarak iş hayatına başladı fakat ilerleyen yıllarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet ağını genişleterek kuralcı ve sertifikalı eğitim almış personel seçimi yaparak ve iş hayatına devam ederek siz müşterilerimize tercih edeceğiniz hizmetleri sunuyoruz. Güvenmektir bir sektörden ihtiyaç duyulan hizmeti almak.

nokta yorgan yıkama
nokta yorgan yıkama

korona virüsten kaynaklı oluşabilecek hastalıklara karışı teknolojimizi daha da geliştirerek müşterilerimizin arzu ettiği takdirde yıkama sonrası buharlı dezenfekte işlemide sunuyoruz yorgan yıkama hizmetinize ek olarak Antalya’da bu işi bu yapan sayılı sektörler arasında yer alarak tercih edilme sebebimiz arttırıyoruz.

20 kiloluk yorgan ve battaniye yıkama makinesinde 1 adet battaniye veya 1 adet elyaf ve silikon olmak kaydı ile makine kullanımınıza olanak sunmaktadır. 2 adet ve üzeri battaniye yıkama istenilse de makinemiz buna olanak sunmadan hijyen kurallarına uygun olarak yıkama yapmaktadır. Antalya’nın yorgan yıkamacısı ünvanına da buradan ulaşmakdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir