Yükleniyor..

yorgan yıkama

Antalya yorgan yıkama hizmetimizle Yün, Elyaf, Pamuk Kaz tüyü her türlü yorgan ve battaniyeleriniz tek tek makineye atılıp yıkanmaktadır, Açık havada kurutulup sizlere teslim edilir. Mis kokulu yorganlarınız için içiniz rahat olsun bizler daima sizin hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Yıkama hizmetinde güvenilir ve işinde tecrübeli hijyen kurallarına tam uygun olarak hizmet veren bir yorgan temizleme firmasından almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz halı ve koltuk olarak iş hayatına başladı fakat ilerleyen yıllarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet ağını genişleterek yoğun olarak talep edilen tekstil ürünlerinden yorgan temizleme hizmetinide sunmaktadır.

nokta yorgan yıkama
nokta yorgan yıkama

Antalya Yorgan Yıkama Hizmeti

korona virüs kaynaklı oluşabilecek hastalıklara karışı teknolojimizi daha da geliştirerek müşterilerimizin arzu ettiği takdirde yıkama sonrası buharlı dezenfeksiyon işlemide sunuyoruz. yorgan yıkama hizmetine ek olarak Antalya’da bu işi bu yapan sayılı firmalar arasında yer alarak tercih edilme sebebimiz arttırıyoruz.

20 kiloluk yorgan ve battaniye yıkama makinesinde 1 adet battaniye veya 1 adet elyaf ve silikon olmak kaydı ile makine kullanımınıza olanak sunmaktadır. Kaliteli deterjanlar kullanılarak temizlenen ürünlerinize Hijyen kurallarına uygun olarak yıkama yapmaktadır. Açık havada kurutma sağlandıkdan sonra paketlenmiş şekilde hiçbir dış etkene maruz kalmadan tertemiz şekilde adresinize ulaştıran yorganlarınız için garantili temzilik hizmeti sağlıyoruz. Antalya’nın yorgan yıkamacısı ünvanına da buradan ulaşmakdayız.

Sizde battaniye ve yorganlarınız için Antalya’da kaliteli yıkama hizmeti almak için Nokta firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir