Yükleniyor..

koltuk yıkama

Temiz ev sağlıklı ev demektir ve her zaman temizlik ihtiyaçtır. Koltuk yıkama hizmeti de bu ihtiyacı karşılayan sektörlerden biridir. Temizliğin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi pratik ve güvenilir yöntemlere ihtiyaç duymaktadır. Koltuk temizliği de bu kategoride tercih edilen yöntemler içerisinde yer almaktadır. Kullanılan temizlik maddeleri ve temizlik yöntemleri uzman ekip tarafından uygulanmaktadır.

Pratik özelliğe sahip özel koltuk yıkama makineleriyle yerinde temizlik işlemi yapan ekibimiz, bütün koltuklar için çözüm üretmektedir. Deri, kumaş veya başka kumaşlarla üretilen koltuklar için etkili temizleme seçenekleri sunuyoruz.

Profesyonel Koltuk Yıkama

Sıradan makinelerle veya etkili olmayan yöntemlerle koltuk temizleme işlemi zaman kaybıdır. Ev tipi makinelerin çekiş gücü düşüktür ve sıradan yöntemler de oldukça etkisizdir. Profesyonel koltuk yıkama hizmetinde kullandığımız emiş gücü maksimum seviyede olan özel makineler mükemmel bir şekilde koltuk yıkamaktadır.

koltuk yıkama
Nokta koltuk yıkama

Koltuk temizliği işleminde dikkat edilen en önemli konulardan biri de kuşkusuz ahşap bölümlerdir. Metal veya ahşap bölümler için farklı kimyasallar kullanılmaktadır. Paslanma ve benzeri problemlerin önüne geçmek için özel kimyasallarla koltuk yıkama işlemi kısa sürede gerçekleşmektedir.

Koltuklarınız emin ellerde her türlü kumaştan koltuk için yerinde koltuk yıkama servisimiz bulunmaktadır.
Merak ettiğiniz koltuklarınız nasıl yıkanıyor ise, koltuklarınızı kumaşına göre hazırlanmış doğal ilaçlar ile yıkıyoruz. Koltuklarınızın rengini unutmuş olabilirsiniz, canlı ve hijyenli bir şekilde sanki yenilenmişcesine olacak olan koltuklarınızı güle güle kullanmak üzere..
Koltuklarınız ile ilgili her ne aklınıza takılıyor ise bir telefonunuz yeterlidir. Sizlere daima hizmet vermeye devam edeceğiz..

çok cazip fiyatlarla hizmet veriyoruz. Antalya koltuk temizleme işinde en çok tercih edilen firmamız siz değerli müşterilerimize en kaliteli  hizmetleri vermekten gurur duymaktadır.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Nokta firmamızda koltuk temizliği işlemleri Profesyonel koltuk temizleme makineleri ile yapılır ve koltuklarınızın kumaş ve iç kısımlarının  en iyi şekilde  temizlenmesini sağlar. Koltuklar evde olsun işte olsun  çok fazla bakteri ve toz barındıran eşyalardır; özellikle de bebeklerin  bulunduğu evlerde koltuklarda her türlü kir ve bakteri  oluşabilmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde sağlık bakımından hijyende son derece önemlidir ve kaliteli temizlik sağlanır.

Antalya koltuk yıkama firmaları arasında ilk akla gelen fabrikamızdır. Çünkü biz en donanımlı ekipmanlara, en deneyimli personele ve yenilikçi yaklaşımlara sahibiz. Koltuk temizleme hizmetinde en iyi olan ne varsa firmamızda  bulabilirsiniz.

Koltuk dokusuna ve sünger dolgunuza göre uygun şekilde yıkama yapmaktayız. Eğer koltuklarınızın kumaşı ilaç kullanmaya uygun değilse buharlı temizlik yapmaktayız. Bunun dışındaki kurallarımız şunlardır.

  • Deterjan ve sulu yıkama işlemi ile koltuklarınızın hem kumaş hem minderlerini özenle yıkıyoruz.
  • Ardından buharlı yıkama yaparak hijyeni sağlıyoruz.
  • Durulama işlemi ile deterjanlardan bir daha yıkıyoruz.
  • Vakumlama işlemimiz ile koltuklarınızdaki suların neredeyse tamamını çekerek kurutuyoruz.

Koltuk temizliği işlemi genellikle yılda bir yapılsa da sağlık için yapılması gereken maksimum altı ayda bir yıkatmaktır. Çünkü koltuklardaki bakteriler hem sizin hem de ailenizin sağlığını olumsuz etkileyecektir.

Genelde  bir koltuk temizleme süresi 30-50 dakika arasında değişmektedir. Ancak koltuk yapısı ve büyüklüğü bu süreyi değiştirebilir.

nokta-antalya-koltuk-yıkama-2

Antalya Koltuk Yıkama Fiyatları

Antalya’da koltuk yıkama fiyatları koltuk türüne göre değişiklik gösterdiğinden Nokta firmamıza ulaşarak koltuk temizleme fiyatlarımız hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

“koltuk yıkama” için bir cevap

  1. Antalya koltuk yıkama işinde uzman bir firma koltuk temizleme ve buharlı koltuk yıkama işi yaptırdık sonuç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir