Yükleniyor..

koltuk yıkama

Koltuk Yikama

Koltuklarınız emin ellerde her türlü kumaştan koltuğu korkmadan yerinde koltuk yikama hizmetimiz vardır.
Merak ettiğiniz koltuklarınız nasıl yıkanıyor ise,, koltuklarınızı    kumaşına göre hazırlanmış ilaç ile koltuk yikama makinası ile yıkıyoruz.Koltuklarınızın rengini unutmuş olabilirsiniz, canlı ve hijyenli bir şekilde sanki yenilenmişcesine olacak olan koltuklarınızı güle güle kullanmak üzere..
Koltuklarınız ile ilgili her ne aklınıza takılıyor ise bir telefonunuz yeterlidir… Sizlere daima hizmet vermeye devam edeceğiz… Antalya koltuk yıkama hizmetleri.

Koltuk Yıkama İşinde  Uman  Firma

Siz saygın müşterilerimizin Koltuk yikama istediğinden daha iyi koltuk yıkama hizmetlerini sunuyoruz ve çok cazip fiyatlarla hizmet veriyoruz. Antalya koltuk yıkama içinde en çok tercih edilen firmamız siz değerli müşterilerimize en kaliteli  hizmetleri vermekten gurur duymaktadır.

Koltuk Yıkama Hizmeti  Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama profesyonel  koltuk yıkama makineleri ile yapılır ve koltuklarınızın kumaş ve iç kısımlarının  en iyi şekilde  temizlenmesini sağlar. Koltuklar evde olsun işte olsun  çok fazla bakteri ve toz barındıran eşyalardır; özellikle de bebeklerin  bulunduğu evlerde koltuklarda her türlü kir ve bakteri  oluşabilmektedir. Sizlere sunduğumuz Antalya koltuk yıkama hizmetlerimizden olan görsel anlamdaki temizlik kadar sağlık bakımından hijyen de göz önünde bulundurulur ve on numara temizlik sağlanır.

Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz Antalya

Fabrikamız Antalya koltuk yıkama denince ilk akla gelen fabrikamızdır. Çünkü biz en donanımlı ekipmanlara, en deneyimli personele ve yenilikçi yaklaşımlara sahibiz. Koltuk yıkama hizmetinde en iyi olan ne varsa firmamızda  bulabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Kuralları

Koltuk dokusuna ve sünger  dolgunuza göre uygun şekilde yıkama yapmaktayız. Eğer koltuklarınızın kumaşı ilaç kullanmaya uygun değilse buharlı temizlik yapmaktayız. Bunun dışındaki kurallarımız şunlardır.

  • Deterjan ve sulu yıkama işlemi ile koltuklarınızın hem kumaş hem minderlerini özenle yıkıyoruz.
  • Ardından buharlı yıkama yaparak hijyeni sağlıyoruz.
  • Durulama işlemi ile deterjanlardan bir daha yıkıyoruz.
  • Vakumlama işlemimiz ile koltuklarınızdaki suların neredeyse tamamını çekerek kurutuyoruz.

Koltuklar Ne Sıklıkta Yıkanmalıdır sorusuna cevap

Koltuk yıkama işlemi genellikle yılda bir yapılsa da sağlık için yapılması gereken maksimum altı ayda bir yıkatmaktır. Çünkü koltuklardaki bakteriler hem sizin hem de ailenizin sağlığını olumsuz etkileyecektir.

Koltuk Yıkama İşlemi Ne Kadar Sürmeli

Genelde  bir koltuk yıkama süresi 30-50 dakika arasında değişmektedir. Ancak koltuk yapısı ve büyüklüğü bu süreyi değiştirebilir.

Yıkama İşlemi Ne İle Yapılmalıdır

Tam donanımlı  koltuk yıkama makineleri ve tamamen koltuk yıkama işlemi için üretilmiş deterjanlarla yaptığımız yıkama işlemleri sizi ve ailenizi her türlü kir ve bakterilerden korumaktadır.

Koltuk Yıkama Fiyatlarımız

Fiyatlarımız koltuk türüne  göre değişiklik gösterdiğinden  firmamıza ulaşarak koltuk yıkama fiyatlarımız hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.Emirgan temizlik halı ve koltuk yıkama hizmetleri

“koltuk yıkama” için bir cevap

  1. Antalya koltuk yıkama işinde uzman bir firma koltuk temizleme ve buharlı koltuk yıkama işi yaptırdık sonuç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir