Antalya Yorgan Temizliği

Yorgan Yıkama

Bakteriler insan sağlığını olumsuz yönde etkiler. Ev içerisinde bulunan en yoğun bakteriler özellikle yataklarda bulunmaktadır. Sunacağımız bilgiler yorgan yıkama hizmetin de edindiğimiz tecrübeler sayesinde olacaktır.

Temizliğe ihtiyaç duyan ve hayatımız da önemli yeri olan yorganların yıkanması sağlığımız için son derece gereklidir. İhtiyaç duyduğumuz ve evimiz de olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesidir. Kış ayların da zaruri olarak kullanılan yorganlarınızı en az 2 ay aralıkla temizletmeniz gerekir.

Yorgan temizliği ev hanımları tarafından kılıfları sökülerek içerisin de bulunan yünleri çırpmak ve suya

yatırmakla oluyordu. Bu işlem ev hanımlarının fazlasıyla yoran ve sağlıklı sonuçlar veren bir işlem değildir. Yeni nesil otomatik yıkama makinelerle temizlik işi daha kolay hale gelmiştir. Sanayi tipi olan yorgan yıkama makineleri temizlik firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Evler de bulunan çamaşır makinelerinin standart üretimleri 17 kg olduğundan yorgan yıkaması mümkün olmuyor. Bu işlem için eviniz de makine bulundurmak mantıklı bir iş değildir. Bu sebeple Antalya Halı yıkama firması olarak sanayi tipi makinelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

TOP