Yükleniyor..

fener halı yıkama

Fener   Halı Yıkama Antalya

Nokta firmamız Fener Halı Yıkama servisiyle kaliteyi evinize kadar getiriyor.Tüm gün ev içerisinde oraya buraya koşturup dururuz. Özellikle ev hanımı isek hayatımızın çoğu zamanı evdeki işlerimizi tamamlamakla geçer, yemekti, temizlikti, çocuğuydu derken bazı şeyler gözümüzden kaçar. Bazı şeylerden biri de tabi ki sürekli ayak bastığımız halıdır. Halılar, sürekli üzerinde gezinilen ve gerektiğinde ayakkabılarımız ile üzerine bastığımız aynı zamanda   havada gezinen tüm tozların veya derimizin döküldüğü havzadır bir nevi. Halılarınızı ne kadar iyi temizlerseniz de, aslında dibinde kalan pisliklerden onları temizleyememiş olacaksınızdır. Siz o halıların hijyenini sağladığınızı düşünürken aslında halınızda ki  mikrop ve bakteriler  gün be gün artmakta olacaktır.Ama artık sizin de halınız için bir çareniz var. Antalya halı yıkama sayesinde artık halılarınız tertemiz olacak ve evinizin hijyenine hiç bir zarar gelmeyecektir.

Neden Bizi seçmelisiniz Sorununa En İyi Cevap

Firmamız alanında uzman olan çalışanlarımızla bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Antalya’nın halı yıkama ücretleri hem cebinize dosttur, hem de sektör araştırıldığında fiyatlarımızın gayet iyi  olduğu da anlayacaksınız. Sizden aldığımız ürünleri, her sefer  paketleyip  rulo halinde kuru  teslim ediyoruz. Halılarınızın temiz olması birinci  önceliğimizdir. Bunun için piyasada var olan son teknoloji ürünleri kullanıyoruz. Halıları temizleme yöntemimiz fırçalama işlemi uygulayarak temizlemektir.Özellikle  bize teslim edilen halıları özel deterjan ve bitkisel leke çıkarıcılar ile yıkamayı daha uygun buluyoruz. Ve evinizi en fazla 5 gün halısız bırakıyoruz. Yıkamaya verilen halılarınız şirketimizde en uzun 5 gün içerisinde teslim ediliyoruz. Size teslim ettiğimizde de halılarınızın yumuşaklığı ve mis  kokusu dikkatinizi çekecektir.  Şirketimiz uzun zamandır bu sektörün içinde yer almaktadır. Bir kez olsun kendi çıkarları  için müşteri memnuniyetinden vazgeçmemiştir geçmeyecektir. % 100 müşteri memnuniyetini garantileyen  Fener Mahallesi Halı Yıkama Antalya ile siz de tertemiz halılara sahip olabilirsiniz.

Neden Halı Yıkatmalısınız?

Elbette neden  biraz daha zahmet edip, kendiniz yapmayasınız? Halı yıkama gereksiz bir şey, dediğiniz kulağımızda duyuyor gibiyiz. Fakat hatırlatmakta fayda var ki o güzel  emeklerinizi halınıza ne kadar verseniz de boşa çıkacaktır. Çünkü elle yapılan temizliğin çok kapsamlı olamaması vesilesiyle siz ne kadar temizlik yapsanız da sonuç mikropların biraz daha alta inmesi  olacaktır.. Bunun için halınızın ucunu kıvırıp bakabilirsiniz ama boş uğraş olmaktan başka hiçbir şey olmaz. Temiz halılara sahip olmak artık bir rüya değil.Arayın Antalya halı yıkamayı unutun derdi sorunu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir