Yükleniyor..

yerinde halı yıkama

Yerinde halı temizleme hizmeti mi almak istiyorsunuz? internete yerinde halı yıkama Antalya yazarak bu hizmeti veren firmaları araştırıp beğenip hizmet alabilirsiniz. Nokta halı yıkama firmamız yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetleriyle Antalya merkez ilçelerine servis sağlamaktadır.

yerinde halı yıkama

yerinde halı temizleme
yerinde halı temizleme

Firmamız diğer yerinde halı temizleme hizmeti veren firmalara göre yüksek maliyetli olması açısından firmalarca az tercih edilen fakat müşteri açısından daha kaliteli bir yıkama yöntemi sunan Amerika’dan ithal edilen rotavac Sıcak su ile yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama yapabilen makina ile halıların alt kısmını ıslatmadan küflenmeden hızla kuruyacak şekilde yıkama yapıyoruz .

Hizmet bölgelerimiz Muratpaşa yerinde halı yıkama, Konyaaltı yerinde halı temizleme ve Kepez yerinde halı yıkama Ayrıca Antalya’nın tüm ilçelerine de hizmet veriyoruz. Bizi müşterilerimize sorun internetten araştırın yerinde halı yıkama işlemlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşın yada direk bizimle iletişim kurarak daha kapsamlı bilgiye erişim sağlayın.

yerinde halı yıkama
yerinde halı yıkama

rotovac yıkama makinesi

Rotovac makinası nedir? aslında ne için kullanılır ve diğer markalardan farkı nedir? Sorusuna yanıt aslında internetten çok kolay ulaşabileceğiniz cevaplarla doludur. Kısaca özetlemek gerekirse proto bak Amerika’da imal edilen dünya çapında çok az kullanılan ve ulaşılabilen bir cihazdır.

rotovac makinesine az ulaşılmasının sebebi bir koltuk yıkama makinasının 2000 TL ile 15.000 TL arasında iken rotovac yerinde koltuk temizleme makinası 75.000 tl gibi rakamlara ulaşmaktadır, bu sebepten bir çok firma Bu makina ile hizmet verememektedir. Gerektiği takdirde sıcak su ile Koltuklarınızı hijyenik bir şekilde yıkıyor 80° ye varan sıcaklıklarla buharlı koltuk yıkamaya gereksinim duymadan yıkama hizmeti sunuyoruz.

yerinde halı yıkama

yerinde koltuk yıkama

Dünya çapında en çok tercih edilen yerinde koltuk yıkama makinamız ile Muratpaşa koltuk yıkama, konyaaltı koltuk temizleme ve kepez koltuk yıkama olarakta hizmetlerimizi sınırlamamış bulunmaktayız. Antalya hizmetin en iyisine layık teknolojiye ayak uyduruyor gereken tüm fedakarlıkları yapıyor Antalya’yı en iyi hizmetle buluşturuyoruz.

Yerinde koltuk temizleme yaparak sizlerin rahatlığını önemsiyoruz ve aşırı maliyetli olmasına rağmen hizmette sınır yoktur sloganı ile ayağınıza kadar karcher yerinde Temizleme makinemizi kullanıyor ve sizlere daha iyi bir koltuk yıkama hizmeti almanızı sağlıyoruz.

yerinde yıkama hizmetleri

Nokta yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri son teknoloji ürünlerimle haftanın yedi günü sabah 08:30 ile akşam 23:30’a kadar telefonla bilgi almanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir