duyurular
Antalya halı yıkama Duyurular En iyi halı yıkama hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için iletişim bölümündeki iletişim bilgilerimizden her hangi birinden ulaşmanız mümkündür.

Güzeloba Halı Yıkama

Güzeloba halı yıkama problemine kesin çözüm. Ev ve iş yeri temizliği kuşkusuz kadınların korkulu rüyası  olan en büyük sıkıntıdır. En küçük ev bile çıkmaz sokak gibidir ve her an her yerden temizlenmesi, kurulanması, ütülenmesi, asılaması, yıkanması gereken tonlarca şey çıkabilir. Bayanların bu derdi yeterince zor iken çalışan bayanlar için ise daha fazla zor olmaktadır. Aileyi, arkadaşları, işi ve temizliği bir arada yürütmeye çalışan kadınlar en sonunda yorgun  düşer. Bütün bu koşuşturmanın arasında da halılar elbette ki akla gelmez.Halılar yıkamayı sürekli düşünemediğimiz bir üründür.  Hem vakit darlığından hem de fazla enerji istemesinden dolayı halı yıkamak da çok zorlu bir iştir ve ne kadar yıkasanız da  kirleri hiçbir zaman istediğiniz gibi çıkaramazsınız. Bir Antalya Halı Yıkama  firması olarak biz burada yardımınıza koşuyoruz.  Halılarınızı ev ve iş yerlerinizden  alıyor ve en kısa sürede yıkayıp kurulayıp teslim edip tertemiz bir halde kullanımınıza sunuyoruz.

 

Halı Temizliği Antalya

ANTALYA HALI TEMİZLİĞİ
ANTALYA HALI YIKAMA

Halılarınızı belli başlı işlemlerden geçiriyoruz ama ayrıntılı olarak  bu şekilde sıralayabiliriz.

  • Öncellikle işinde uzman olan bir ekiple halılarınızı  almaktayız.
  • Sizden aldığımız ürünleri ambalajlayıp rulo halinde kuru bir şekilde geri veririz.  Böylelikle sıkıntı yaşamanızın da önüne geçmişiz oluruz .
  • Elbette biz de halı yıkamada piyasayı takip ediyor, ve son teknoloji ürünlerle halınızı yıkıyoruz.
  • Halılarınızın yıkama işlemini fırçalama yöntemi ile yapmaktayız.
  • Halılarınızı hiç bir şekilde yıpratmayız ve kumaşını bozmayız.
  • Halılarınızı yıkarken özel bitkisel özlü dezenfekte edici ürünleri kullanmayı tercih ediyoruz.
  • Sizden aldığımız halıları en geç 3 ile 5 gün içerisinde teslim eder, sizi 5 günden fazla halısız bırakmayız.
  • Vakumlama yöntemi ile yıkadığımız halılar, derinlemesine temizlenir ve tam hijyenik bir şekilde evlerinize teslim edilir.Duyurular bölümümüzü takip ederek firmamızın kampanyalarından faydalanmanız mümkün olacaktır.