Yükleniyor..

Antalya Halı Temizliği

 

Antalya halı temizliği ev ve iş yerlerinde Halı temizliği işlemlerini gerçekleştirmek çok zordur. Ancak buna rağmen bazı kimseler halı yıkama firmalarına güvenmeyerek kendileri halı yıkamak isterler. Bu güvensizlik probleminde haklı olunan bir kaç nokta elbette bulunmaktadır. Bunlardan biri de halıların özenli bir şekilde yıkanmaması iken ikincisi de fazla fiyat talep edilmesidir. Eğer sizler de bu endişelere sahip iseniz henüz Antalya Halı Yıkama  ile tanışmamışsınız demektir.Firmamız Antalya halı temizliği işlemlerini özenle yerine getirmektedir. Bu kapsamda halı yıkanan yerler sürekli olarak temizlenmekte ve her hangi bir kir oluşumuna müsaade edilmemektedir. Bunun yanı sıra  halı temizliğinden sonra fabrika komple  temizlenmektedir.

Halı Temizleme Hizmeti

Halı temizliği diğer temizlik kategorileri kadar önemli bir ihtiyaçtır. İnsanların yaşadıkları mekanlarda sağlıklı bir şekilde yaşayabilmeleri için halı temizliğine ihtiyaç duymaktadır. Halıların kısa süre zarfında temizlenebilmesi için de bu işte uzman olan personele ihtiyaç vardır. Sıradan ve manuel yöntemlerle halı yıkama işlemleri halıya zarar verebildiği gibi sağlık açısından da zararlıdır.

Profesyonel halı yıkama hizmetinde halıları yerinde ziyaret eden ekibimiz ilk aşamada halının özelliklerini, kirlilik oranını ve metrekaresini incelemektedir. Bu inceleme sonunda ekip halıyı toplayıp etiketlemektedir. Ücretsiz servis aracına yüklenen halılar yıkanmak üzere fabrikaya götürülür.

Antalya Halı Temizleme Firmaları

Fabrika yöntemi ile yıkama işlemlerinde kullanılan makineler el değmeden hijyenik bir şekilde halı yıkamaktadır. Kullanılan temizlik maddeleri ve yöntemler özeldir. Halının genel yapısını göz önüne alan elemanlar en uygun temizlik maddesini kullanır. Kullanılan maddeler mikrop öldüren ve mikroorganizmaları yok eden özel maddelerdir. Ayrıca halıdaki lekeler de kolaylıkla çıkarılabilir.

Sık dokunmuş yünlü halıları amatör yöntemlerle veya ev tipi halı yıkama makineleriyle temizlenmesi oldukça zordur. Bu halılar için fabrika usulü temizlik işlemlerine ihtiyaç vardır. Değerli halıların yıkanması işleminde de uzmanlık gerekir. İplik özelliğinden ve boya özelliğinden anlayan elemanlara ihtiyaç vardır.

nokta-halı-yıkama
Antalya halı temizliği

Kurutma işlemi de bu kategoride önemlidir. Sıradan ve sağlıklı olmayan açık havada kurutma işlemleri artık yerini kurutma makinesine bırakmıştır. Modern makinelerde el değmeden sağlıklı bir şekilde kurutulan halılar kurutma işlemi sonunda ambalajlanmaktadır. Bu işlem sayesinde el değmeden kaliteli halı temizleme işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Yıkama ve kurutma işleminin ardından ekipler poşetlenen halıları seri bir şekilde araca yükler ve ücretsiz servis işlemleriyle halıları adrese teslim eder. Teslimat esnasında ücret tahsil edilir. Halılarda çıkmayan lekelerin temizlenmesi ve özel halı yıkama yöntemleri pratik bir şekilde gerçekleşmektedir.

Profesyonel halı temizlik hizmeti

Antalya halı temizliği  hizmetlerimiz kapsamında dikkat ettiğimiz hususlardan bir diğeri de halıların havuz sisteminde değil makinelerde yıkanmasıdır. Bu kapsamda üstün teknoloji ürünü makineler kullanılmaktadır. Bu sayede halılarınızda bulunan lekeler derinlemesine çıkarılırken bununla birlikte insan eli de değmeden bu hizmet sunulmaktadır.

Halı yıkama  ile ilgili bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere halı yıkama ile ilgili merak ettiğiniz  bilgilendirmeyi telefon ile aktarabiliriz.
Burada siz değerli müşterilerimize arz etmek istediğim çok önemli bilgiler sunmak isterim. Sevgili müşterilerimiz,
Biz halılarınızı fabrika ortamında halı için  (siteril) ortamlarda yıkıyoruz bir halının teslim alınması,yıkanması ve siz değerli müşterilerimize teslim edilmesi toplamında beş iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

Halılarınızın paketlerinin sadece taşıma amaçlı olup teslimattan sonra çıkarılması gerekmektedir halılarınızı teslim ettiğiniz firma görevlisi size fiş teslim edecektir.Lütfen fişinizi kaybetmeyiniz.
Siz değerli müşterilerimizi her zaman bilgilendirmeye devam edeceğiz.

nokta-halı-yıkama
Halı Temizleme

Antalya halı temizliği şirketleri Antalya halkının hizmetinde  çalışmaktan mutluluk duymaktadır. Nokta temizlik halı ve koltuk yıkama hizmetleri adı altında çalışan personelimizin edindiği profesyonellik ile hizmette sınır tanımıyor.  Antalya Koltuk temizliği Firmaları  Antalya genelinde hizmet verilmektedir. Her semte ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde en kısa süre içerisinde firmamızdan talep etmiş olduğunuz hizmet ayağınıza kadar gelir.Bir işi ustaca yapmak göründüğü kadar kolay değildir.Uzun yıllar yapmış olduğunuz iş ile alakalı der almanız ve yeteri kadar da pratik yapmanız gerekmektedir.

Antalya Halı Temizlik Hizmet Bölgeleri

Antalya’nın her semtine halı ve koltuk yıkama hizmetimiz bulunmaktadır sunmuş olduğumuz hizmetler antalya halı yıkama antalya Halı temizleme muratpaşa Halı Yıkama lara Halı Yıkama lara koltuk yıkama hurma Halı Yıkama hurma koltuk yıkama koltuk temizleme yorgan ve battaniye yıkama antalya genelinde hizmet verdiğimiz bölgeler demircikara mahallesi kırcami Halı Yıkama özgürlük bulvarı Halı temizleme lara Halı Yıkama Örnekköy Halı Yıkama şarampol Halı Yıkama çallı Halı Yıkama dokuma Halı Yıkama mehmetakifersoy Halı Yıkama kepez Halı Yıkama teomanpaşa Halı Yıkama halı yıkama Karşıyaka Halı Yıkama Çağlayan mahallesi halı yıkama

“Antalya Halı Temizliği” için 9 cevap

  1. Antalya da halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız mutlaka nokta halı yıkama ve koltuk yıkama işi yapan bu firmayla tanışmalısınız

  2. Antalya dünyanın gözdesi olan bir şehir oldu zaten de öyleydi bizde şehir dışından Isparta’dan Antalya’ya ikamet ettik Isparta’da ne kadar tanıdığımız olsa da burada hiçbir tanıdığımız yoktu Antalya’da Halı Yıkama hizmeti ve koltuk yıkama hizmeti Isparta’daki kullandığımız pamuk yorgan yün yorganlarimizi yikattiracak temiz bir yer aramaya başladık yine birkaç komşumuza sorduk ama telefonda konuşurken pek tatmin edici bir şekilde açıklama yapmadılar internetten Antalya halı yıkama koltuk yıkama pamuk yorgan yıkama gibi kelimeler yazarak Google’da arama yaptık birçok firma yine geldi karşımıza Ama bu nokta halı yıkamada ki iletişime geçen hanımefendi açıklayıcı bir şekilde işleyişi bize anlattı koltuk nasıl yıkanıyor fabrikaları nerede nasıl bir makina ile yıkanıyor nasıl bir deterjan kullanılıyor nasıl teslimat yapılıyor gerekli tüm bilgileri tarafınıza aktardı randevu oluşturduk söyledikleri günde saatte geldiler halılarımızı aldılar halı teslimatında da koltuk yıkama hizmeti verdiler Sonuç her ikisi için de mükemmeldi teşekkür ediyoruz Çok tanıdığımız olmasa da burada soran insanlara Sizi tavsiye edeceğiz

  3. Gelinim tavsiye etti Antalya’da Halı Yıkama istedim çok iyi bir firma aymış Halılarımı yıkadılar çok memnun kaldım Antalya’da halı yıkatmak isteyen varsa bu firma ile halıyı katabilir tavsiye ediyorum teşekkür ederim

  4. Ankara’dan Antalya’ya ikamet ettim hiçbir yakın tanıdığım yoktu internete Antalya halı yıkama koltuk yıkama yazdım ve bu firmaya ulaştım gün içerisinde gelir koltuklarımı yıkadılar elinize sağlık Teşekkür ediyorum

  5. Halilarimi yikattim koltuklarında yıkanmaya ihtiyacı var diye halilarimi yıkayan arkadaşlara koltuklarimi gösterdim ve yıkama için randovu aldim koltuklarimida yikattim ve gerçekten çok memnun kaldım gerçekten koltuklarım yenilendi renkleri canlandı leke kalmadı çok harika teşekkürler sağolun elinize sağlık…

  6. Antalya Muratpaşa semtinde ikamet ediyorum internetten araştırma yaparak bu firmaya ulaştım firmada yetişme geçtiğim hanımefendi yaptıkları işleri bir bir sıralayarak sundukları işlemler açıkladılar özellikle çok memnun kaldım koltuk yıkama işlemini nasıl anlattıkları Çünkü koltuk yıkama işlemi yaptırmak istiyordum koltuk yıkama esnasında kullandıkları malzemeleri gelen personelin deneyimi ayrıntılı bir şekilde anlattılar koltuklarım yıkanınca inanılmaz derecede artı gördüm Çünkü Yaklaşık 4 ayda bir 5 ayda bir koltuk yıkatıyor Rum evimde evcil hayvan beslediğim için bu şekilde yıkandığını hiç görmedim gelen yıkamacılar elleri ve ıslatıp küçük bir makina ile veya büyük bir makina ile vakumlama işlemi yapıyorlardı ama Bu firma hem yıkamayı elma kullanmayı tek bir Makina ile yaptılar kullandıkları ilacın etkisi koltuklarım kuruduktan sonra tam anlamıyla belli oldu Teşekkür ediyorum Halı Yıkama firmasına giderken Halılarımı da güvenle teslim ettim gelene kadar yorum yapmadım halikarim geldi açtım halilarda iyi bir şekilde yıkanmış tı sonucu gördüm ben kaldım buraya yorum yapmak istedim Bence Antalya’daki en iyi firmalar arasında Daha doğrusu halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında elinize sağlık teşekkür ediyoruz

  7. Nokta Halı yıkama hizmetlerinden koltuk temizleme hizmeti aldıktan sonra memleketimizin devamında halı yıkama hizmetlerinden de faydalandık çalışan arkadaşlar güler yüzlü ve zamanında hizmet veriyorlar

Average
5 Based On 9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir