nokta-koltuk-yıkama

Antalya koltuk temizliği hizmetimiz ile her zaman ön planda olmaya devam edeceğiz. Sizlere bu sektörde sayısızca bu işi yapmaya çalışan bir çok insan olduğunu hatırlatmak isterim.Lütfen koltuğunuzu yıkatmaya karar verdiğinizde sorun ne ile yıkıyorlar sorun mutlaka deterjan olarak neyi kullanıyorlar.

piyasada çok sayıda bu işi bilinçsizce yapanlar var ucuz fiyatlarla bu hizmeti verdiklerini zannediyorlar ama inanın sizlere doğru olmayan bir hizmet yöntemini kullanarak yapıyorlar koltuklarınız yataklarınız hijyen değil farklı şeylere maruz kalabilir lütfen dikkatli olunuz.

nokta-halıyıkama-antalya
koltuk temizliği

Her koltuk farklı şekilde temizlenmelidir. Koltukların kumaş yapısı ve minder dolgusuna göre koltuk yıkama hizmetleri yapılmakta ve bu nedenle de koltuklarınızı  en güzel şekilde temizlemekteyiz.

Antalya koltuk temizliği

Koltuk temizliği Hizmetlerimiz

  • En kaliteli ve son teknoloji ile üretilmiş koltuk yıkama makinesi kullanıyoruz.
  • Kullandığımız deterjanlar %100 orijinal deterjanlardır. Kimyasal deterjanları az da olsa  tercih ediyoruz. Deterjanlarımız koltuklarınızın kumaşına asla zarar vermez, sizlerin sağlığını zarar vermez.
  • Personelimiz koltuk yıkama işinde ustadır, deneyimli personelimiz sayesinde koltuk yıkama hizmetini hem en pratik şekilde veriyoruz, hem de en iyi yıkamayı sağlıyoruz.
  • Müşterilerimizin mutluluğu bizim için çok önem taşır. Sizlerin memnuniyetini kazanmak için nitelikli müşteri ilişkileri prensiplerimiz çerçevesinde hizmet veriyoruz.
  • Uygun fiyatlar sunarak sizlerin yüzünü güldürüyoruz ekonomisine katkı sağlıyoruz.