Yükleniyor..

shaggy halı yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Görüntüsü ve dokusu nedeni ile evlerde sevilerek kullanılan shaggy halılar aynı zamanda kolay kirlenen türler olmaktadır. Shaggy halı yıkama zorlu bir iş olduğu için birçok firma bu işlemden çekinmektedir. Bundan dolayı birçok kişi de bu halıları kullanmak istememektedir.

Evlerde son derece şık bir görünüm oluşturan bu halıların temizliği için profesyonel destek aldığınızda aslında temizlik konusunu kafaya takmanıza gerek olmayacaktır. Tabi burada hizmet alacağınız firmanın son derece önemli olduğunu ifade edebiliriz. Nokta halı yıkama şirketi shaggy halı temizleme konusunda uzman yıkama hizmeti vermektedir.

Shaggy Halı Çeşitleri

Shaggy halılar pek fazla bilinmese de aslında birçok farklı çeşidi olan bir halı türü olmaktadır. Shaggy halı yıkama veya temizleme işlemi nasıl yapılır konusunda bilgi vermeden önce sizlere bu halının çeşitleri hakkında bilgi vermek istiyoruz;

shaggy halı yıkama
shaggy halı yıkama
  • Flokati Shaggy; %100 yün olan bu modeller genel olarak beyaz ve krem gibi renklerde olmaktadır. Kabarık görünümünün korunması için mutlaka düzenli olarak fırçalanması gerekir.
  • Yün Shaggy; dokusu itibari ile neredeyse en pahalı olan türdür. Bu halı türü hem çok dayanıklı hem de son derece sağlıklıdır.
  • Deri Shaggy; temizlenmesi en kolay olan türdür. Bu halıların temizliğinde sadece özel deri temizleyiciler kullanılmaktadır.
  • Akrilik Shaggy; yüne benzer dokuya sahip olan ancak daha uygun bir madde olan akrilik, shaggy halılarda çok fazla kullanılır. Hem uygun hem de temizliği daha kolaydır.

Shaggy Halı Temizleme İşlemi

Shaggy halılar üzün tüylü olduğu için özellikle üzerine uzandığınızda son derece etkili bir konfor sağlar. Ancak bu uzun tüyler aynı zamanda içinde birçok mikrop ve bakteriyi de barındırır. Uzun tüylü halılarda toz, kir ve mikroplar kendilerine çok daha fazla yer bulurlar. Bu yüzden de bu halıların daha etkili bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Ev ortamında uygulayabileceğiniz genel Shaggy halı temizleme işlemi nasıl yapılır ve hangi işlem adımları takip edilir sizlere bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

shaggy halı yıkama hizmeti
  • Öncelikle kirin gevşetilmesi son derece önemlidir. Bunun için halı bir yere atılır ve üzerine sopa gibi bir şeyle vurularak tozlar dışarı çıkarılır.
  • Eğer evinizde kullandığınız elektrik süpürgesinde vakum özelliği var ise haftada iki gün bu özellik ile halınızı süpürmeniz çok etkili olacaktır.
  • Halının dokusuna göre özel ürünler kullanılır. Tüylerin sönmemesi ve hep dolgun durması için özel çalışma yapılır.

Shaggy halılar genel yapıları itibari ile oldukça zor temizlenen ürünler olmaktadır. Bu ürünlerin temizliğinde profesyonel destek almanız çok daha faydalı olacaktır. Firmamız rotovac halı yıkama makinesiyle yerinde halı yıkama hizmeti sunar veya halı yıkama fabrikasında yıkama servisi sağlamaktadır.

Shaggy Halı Yıkama Hizmeti

Antalya Shaggy halı yıkama hizmetiyle halılarınızın etkili bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız profesyonel destek almanız ve mutlaka düzenli olarak bakımını yaptırmanız gerekir. Öncelikle halınızın türü ne olursa olsun düzenli olarak tozunu almanız halının derinlerine kirlerin ve tozların yapışmasını engelleyecektir.

shaggy halı temizleme
shaggy halı temizleme

Özellikle vakum özelliği olan veya güçlü bir çekiş gücüne sahip olan elektrik süpürgeleri ile düzenli olarak halının süpürülmesi son derece etkilidir. Ayrıca özellikle shaggy halılarda eski usul halının silkelenmesi veya bir sopa yardımı ile tozunun çıkarılması rutin bakımlar için son derece etkilidir.

Genel olarak shaggy halınızın en iyi şekilde temizlenmesini istiyorsanız bizlerden bu alanda profesyonel destek alabilirsiniz. Nokta shaggy halı yıkama ekibi olarak bizler bu alanda sizlere en iyi şekilde destek olmaktayız. Bizler ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

“shaggy halı yıkama” için 3 cevap

  1. Antalya Shaggy halı yıkama uzmanı diyebilirsiniz bir çok firmaya halılarımızı yıkattık ama her defasında halılarımız istediğimiz şekilde sonuç almadan geldi emirgan halı ve koltuk yıkama hizmetleri ne halımızı yıkattıktan sonra inanılmaz derece farkı hissettik elinize sağlık

  2. 4 yıldır Antalya’da Halı Yıkama hizmetini bu firmadan alıyoruz yorgan yıkama normal makine hizmetleri mükemmel Antalya’nın tüm semtlerine halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri bulunmakta

  3. Antalya’da Halı Yıkama hizmetini Nokta Halı Temizleme firmasından alıyoruz ailece bu firmadan koltuk yıkama ve Halı Yıkama hizmeti alıyoruz çok memnunuz zamanında ve güleryüzlü hizmetleri bulunmakta Ve yıkama sonrasında bir sorun yaşadığımızda bir telefonla sorunumuzu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir