Tertemiz evler mutlu aileler

Antalya  Halı Yıkama

Çok işlevli halılar belirli dönemlerde temizliğe ihtiyaç duyarlar. Antalya halı yıkamafirmamız halı yıkama işlemlerinde bütün talep ettiklerinizi karşılayacaktır. Zor lekelerde ya da rutin temizlik zamanlarında kurumsal yapıdaki işletmemizden yardım alabilirsiniz.

Halı Lekeleri İçin Önlemler

Halılarınızda meydana gelen lekeler, bazen diplere ulaşıp yerleşmeden önce müdahale edildiğinde daha kolay bir hal alabilir. Örneğin çamur lekelerine ıslakken müdahale ettiğinizde bu leke daha zor hal alır. Ancak kurumasını bekledikten sonra temizlerseniz kısa sürede leke çıkacaktır. Mürekkep, kan gibi lekelerde de ilk müdahalelere dikkat ederek kuru bezle lekenin ilerlemesini engelleyebilirsiniz. Bu basit önlemler size büyük avantaj sağlar.

 Otel Halısı Yıkama

 Kamuya açık alanlardaki otellerin giriş alanlarında ya da odalarda halılar rutin şekilde temizletilmelidir. Bunun nedeni otellerde görselliğin, dekorasyonun önemli olması ve müşterilere temiz bir yerde kaldıklarının hissettirilmesi gerektiğidir. Birçok halı olduğundan genelde otel işletmeleri yerinde yıkama hizmetlerinden anlaşmalı olarak yararlanmaktadır. Antalya yerinde yıkama işlemleri genellikle şöyle devam eder:

  • Öncelikle işletmenin sakin olduğu bir zamana randevu verilir.
  • Makine ve eğitimli personeller hazırlanarak otele gelinir.
  • Önce halıların tozu alınır. Bu sayede temizlik çok daha iyi şekilde yapılabilecektir.
  • Yıkama, durulama, kurutma işlemleri yapılır.
  • Genel kontroller gerçekleştirilir. Zor lekeler çıkmadıysa temizlik yenilenebilir.

Battaniye Yıkama

Battaniye yıkama hizmetlerini de alabileceğiniz firmamızda battaniyeleriniz kısa sürede yenilenir şekilde temizlenmektedir.  Kış aylarında sıkça kullanılan bu malzemeleri içiniz rahat şekilde değerlendirebilirsiniz.

Koltuk Yıkama

Halı yıkama işlemleri yanında koltuk temizleme işlemleri için de firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Koltuklar için yerinde yıkama yöntemiyle kısa sürede temizlik gerçekleşmektedir. Temizlik makineleriyle önce yıkama sonra da durulama ve kurutma işlemleri yapılır. Koltuk yıkama işlemlerinde firmamız tarafından kullanılan deterjanlar özenle ve kumaşa özel seçilmektedir.

 

Yıkama Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

 

Yıkama işlemlerinde hangi malzemenin yıkanacağı ve de bu süreçte kaç personel, kaç makine kullanılacağı gibi kriterler belirleyici olacaktır. Halılar metre kare birim üzerinden fiyatlandırılır ve türlere göre bu fiyatlar değişir. Ayrıca koltuk yıkama işlemlerinde de büyüklük durumu önemlidir. Yorgan ve battaniye gibi ürünler genelde standart rakamlardan oluşur.

 Antalya İli Halı Yıkama Firmaları

Uzun yıllar boyunca Antalya halı yıkama firmamız en kaliteli hizmetleri her zaman ayağınıza kadar getirmektedir.

Antalya Halı Yıkama Firması Hakkında

Kurulduğu ilk günden bu yana halı yıkama sektöründe en kaliteli hizmetleri sizlere kesintisiz olarak sunmaktadır. Bu sektörde firmamız her zaman adını yapmış olduğu temizliği titizlikle davranarak en ince ayrıntısına kadar incelemektedir. Yapılan bütün halı yıkama işlemleri için en son teknoloji ürünü olan tam otomatik makineler ile özenle yapmaktadırlar. Profesyonel eğitim almış deneyimli elemanlarımız sayesinde ter temiz olan halılarınız ilk alındığı günkü görünümüne kavuşur. Firmamız halı yıkama işlemlerinde kullanmış olduğu temizlik ürünleri Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olup sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel özel bitki özlü temizlik malzemeleridir. Ayrıca halı yıkama işlemleri için kullanılan makineler periyodik olarak bakımları yapılmaktadır. Antalya halı yıkama işlemlerinde kullanmış olduğumuz ekipmanlar gelişmiş teknoloji ürünü olup hizmetleri en hızlı şekilde ve tam anlamı ile hijyenik kurallarına uygun olarak yapılmaktadır. Firmamız vermiş olduğu en kaliteli hizmetler sayesinde Antalya da her zaman en çok tercih edilen firma olarak adından çok sık söz ettirmektedir.

 

 

Antalya Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama hizmetlerinde her zaman en yenilikçi çalışmaları takip ederek sektöründe bir numara olmayı başaran bir firmayız. Günlük yaşamda çok fazla kullanılan halılar istenmeden çok çabuk kirlenir. Sağlıklı yaşam alanları için halıların derinlemesine yıkanması çok önemli bir yere sahiptir. Bu neden ile uzman kişilerden yardım almak çok doğru bir hareket olacaktır. Çünkü halı yıkama işlemleri hem çok zor olur hem de zahmeti çok bol olan bir iştir. Firmamız her türlü yıkama hizmetlerini en kaliteli ve en güvenli şekilde sizlere sunmaktadırAntalya halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra daha bir çok alanda firmamız yıkama hizmetleri vermektedir. İlk olarak koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, çekyat yıkama, kanepe yıkama, perde ve stor perde yıkama gibi alanlarda da en kaliteli hizmetleri en kısa sürede sizlerin ayağına kadar getirmektedir. Bizim için sizlerin verilen hizmetlerden memnun kalması her şeyden daha önemlidir.

 Pırıl Pırıl Halılar                                                                 

 

 

 

 

 

    Antalya Halı yıkama, aslında pek farkında olmasak da ev hayatımızda en ok kullandığımız şeydir. Bizim ve çocuklarımızın sağlığı açısından temiz olmalıdır.

Devamlı kullanılan bir ürün olduğundan yani hep üzerine bastığımızdan, her şeyden daha fazla kirlenmekte ve daha farklı kirlere sahip olmaktadır. O yüzdendir halı yıkama önemli bir konudur.

Önceleri annelerimiz balkona yada ne bilim uygun bir yere sererlerdi halıları sıradan bir deterjan üstüne soğuk su soğan çuvalıyla bir çitile tamam. Yaş gurubu 25-30lar da olanlar çok iyi hatırlarlar.

Hala öyle olanda mutlaka vardır. Biraz öncede bahsettiğimiz gibi halı temizliği kesinlikle önemli bir konudur. Bu işi profesyonel olarak yapan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Neden derseniz. Öncelikle alınan bu halılar toz dolabı yere bırakılıyor bur da yapılan işlem sonucunda halı tozdan arındırılıyor. Daha sonra birkaç saat ıslatma işleminin arkasından kaliteli, sağlık açısından sorun oluşturmayacak leke sökücü ve deterjanlarla belli bir süre yıkanır.

Antalya Halı yıkama işleminde çok fazla tazyikli su verilmez. Çünkü tazyik halının kalitesini bozmaktadır. Halının kalitesi ve özelliği yıkama şeklini de etkilemektedir.

 Antalya halı yıkama hizmeti veren bir yığın merdiven altı kaçak çalışan evinin önünde petrollerde cam seralarda vs gibi saymakla bitmeyecek bir şekilde işlem yapmaktadırlar.Antalya halı yıkama Emirgan temizlik ve halı yıkama hizmeti vren bir firma halılarınıza neredeyse hiç el değmeden temizlemektedir.Eger sizlerde halılarınızın prıl prıl olmasını istiyorsanız. Antalya halı yıkama hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.Genel anlamda evlerin temiz olmasını sağlayan halı başı çekmektedir.

 

                     Antalya Halı Yıkama Fabrikaları

 

Antalya Halı Yıkama

 

Antalya halı yıkama hizmetlerinden yararlanmak firmalara oluşturulacak olan talep doğrultusunda en kısa zamanda gerçekleştirilmektedir. Halıların temizliği özel makine ve özel olarak üretilen halı şampuanları ile kalite ve dizayn içerisinde gerçekleştirilir. Halı yıkama işlemi bu işi kendine bir iş ve bir meslek olarak edinmiş yetkin personellerce alanında eğitim alınarak gerçekleştirilmektedir.

Neden Halı Yıkama Hizmeti Alınmalıdır?

Neden halı yıkama sorusuna verilecek cevap bir önceki paragraftan da anlaşılacağı üzere kısaca özetlenmesi gerekirse:

     Eğitimli personeller

     Özel halı yıkama makineleri

     Özel üretilen halı şampuanları

şeklinde açıklanır.

Kaliteli Halı Yıkama

Halı yıkama fabrikaları kullandığı makinelerden yetiştirdiği personellere ve deterjanlara kadar halıların yıpranmadan, renklerinin solmadan ve halıların satın alındığı ilk günkü gibi canlılık ve yumuşaklık kazanmasını sağlarlar. Personellerin eğitimli olması ne tür bir halı üzerinde nasıl bir yıkama yöntemine karar verileceğinin hassas noktalarını bilirler. Şampuan seçiminde dikkatli davranır ve işlevsel olan halı şampuanlarını orjinal satış yapan firmalardan temin ederler. Hizmet verilen kişi ve kurumlara zaman çizelgesi yaparak hizmettin kalitesini artırır ve zaman kaybı yaşamaksızın halıları temizlenmiş halde müşterilere teslim ederler. Kaliteli halı şampuanı içerisinde bulunan özellikler şunlardır:

ü     Kirlere sıkı sıkıya tutunmak

ü     Halıların derinliklerine işleyen kirlerin yüzeye çıkartılarak halıdan uzaklaşmasını sağlamak

ü     Halılara yumuşaklık kazandırmak

ü     Canlı görünüm sağlamak

ü     Halıların hijyenik olmasını garanti etmek

ü     Kir ile etkileşim kurabildiği gibi su ile de etkileşim kurabilmek

ü     Anti-bakteriyel özellikleri sayesinde halıların bakteri duvarlarını aşarak sağlık dostu olması

ü     Ne kadar çok köpük hacmine sahip olursa olsun durulama esnasında sui le birlikte akıp gitmek

Vakumlu Halı Yıkama Makinelerinin Halı Temizliğine Etkisi

 

Vakumlu halı yıkama makinelerinin halı temizliğine etkisi küçümsenmeyecek kadar önem arz eder. Çünkü güçlü çekimleri sayesinde deterjana tutunan kirlerin makine içerisinde var olan suya hapsedilmesini sağlar. Vakumlu makineler ile halı temizliği genellikle yerinde yıkama uygulamalrında kullanılır. Fırça  ile halılara ne derece hijyen ve temiz bir görünüm kazandırılıyor ise vakumlu makineler de aynı işlevi görebilmektedirler.

Tek kelime ile bizi tercih edin kaliteli uygun fiyatlar bizde halı koltuk yatak yorgan yıkama hizmetimiz her zaman sizlerle bir telefonla kapinizdayiz

Antalya Hlı Yıkama,Antalya Halı Temizleme

TOP